Hlavní sál

se nachází v přízemí divadla, kapacita je 170 míst při řadovém uspořádání a 100 míst při stolové úpravě. dalších 50 míst je k dispozici na balkoně (při stolové úpravě 20 míst). Sál divadla je 100% zatemnitelný, k dispozici je zvuková aparatura (2 x 350 W), velkoplošná videoprojekce – dataprojektor Sanyo PLC-XP100L s objektivem na provoz z technické kabiny, pro divadelní představení světelný park o síle 40 světel a 10 ovladatelných zásuvek, ovládaný digitálním pultem Element. K dispozici jsou i zásuvky na 380 Voltů (16, 32 i 64 A).

Ke stažení: pódium hlavního sáluhlediště hlavního sáluzákladní stolová úprava.

Modrý salonek

najdete v 1. patře divadla, jeho kapacita je 40 – 60 míst a je vybaven židlemi se stolkem na opěradle. Modrý salonek slouží především k prezentacím firem, školením, seminářům a podobným akcím. V této místnosti se nedá udělat stolová úprava. Salonek je vybaven notebookem, dataprojektorem a zvukovou aparaturou o výkonu 2x100W. Je zde možnost zatemnění, dostatečného pro tyto činnosti.

Zimní zahrada

je také v přízemí a její kapacita je maximálně 60 míst při řadovém uspořádání a 48 při stolové úpravě. Tato prostora je vhodná pro pořádání schůzek, školení a podobných akcí. Zimní zahrada nemá možnost zatemnění. Je zde možné podávat i menší občerstvení – k dispozici je vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, hrnečky.